Witamy w programie ZenCard

ZenCard to wygodny sposób na dodatkowe korzyści przy robieniu zakupów. Rabaty naliczane są automatycznie przy płatności za produkty i usługi, bez dodatkowych kart rabatowych, kodów czy numerów klienta.
 
Program lojalnościowy na terminalu płatniczym:
• płać dowolną kartą wydaną przez dowolny bank
• zbieraj stempelki i korzystaj z rabatów
• obserwuj swoje wydatki i nagrody
• zyskaj dostęp do najnowszych ofert i promocji
• wszystkie kupony gromadź w jednym miejscu
• korzystaj z geolokalizacji - najlepsze oferty na wyciągnięcie ręki
• kontroluj koszty i zarządzaj elektronicznymi paragonami.

Zarejestrowałem się. Co dalej?

Podany przy rejestracji w sklepie stacjonarnym / restauracji / hotelu numer telefonu będzie Ci potrzebny do zalogowania się do aplikacji mobilnej.

Pobierz aplikację ZenCard

QR ZenCard onlink_to_ajv6p5_small (1).png 

Informacje prawne

Na skutek połączenia spółek ZenCard Sp. z o.o. oraz PKO BP Finat sp. z o. o. które nastąpiło 31 lipca 2020 r. zmianie uległ administrator danych osobowych i dane kontaktowe administratora, którym stała się spółka przejmująca tj. PKO BP Finat sp. z o. o.  z siedzibą w Warszawie (02-019) przy ul. Grójeckiej 5. Zmianie uległ również Inspektor Ochrony Danych, którego rolę pełni Pan Paweł Ornoch. W celu umożliwienia kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych we wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem danych osobowych utworzony jest dedykowany adres e-mail:

IOD.png

Wszelkie inne informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, udzielone zgodnie z art. 13 bądź art. 14 RODO pozostają bez zmian.

Poniżej znajdują się:

- Regulamin Aplikacji ZenCard

- Informacja o przetwarzaniu danych osobowych przez PKO BP Finat sp. z o.o. oraz prawach związanych z przetwarzaniem danych.

Pokaż pliki do pobrania
Drukuj