PKO Finat oferuje wachlarz narzędzi marketingowych wspierających naszych partnerów w zakresie zwiększania sprzedaży i rozwijania relacji z Klientami. Oferta opiera się na unikatowej technologii i na wieloletnim doświadczeniu dedykowanego zespołu.    

ZenCard – to nowoczesny system do tworzenia programów lojalnościowych wykorzystujący terminale płatnicze. Umożliwia on zapisywanie Klientów do programów przy płatności za zakupy. Uczestnik programu lojalnościowego nie musi posiadać przy tym oddzielnej karty. Punkty może zbierać płacąc zwykłą kartą bankową. Narzędzie to pozwala na budowanie relacji z Klientami między innymi dzięki komunikacji SMS zachęcających np. do udziału w nowych promocjach. Usługa ta realizowana jest na terminalach eService.

Kampania informacyjna - Komunikacja marketingowa zachęcająca  do skorzystania z usługi/zakupu produktu. Zaletą tego narzędzia jest możliwość precyzyjnego profilowania Konsumenta do udziału w kampanii. Działania opierają się na zaawansowanych filtrach umożliwiających wyszukanie odbiorców, którzy spełniają określone preferencje zakupowe. Wykorzystywane kanały to m.in.: SMS, email, Push. Narzędzie pozwala wyselekcjonować Konsumentów, którzy nigdy wcześniej nie dokonywali zakupu u danego Klienta.

Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami skontaktuj się z nami:

Telefon: 22 599 44 90
Mail: kontakt@zencard.pl
pon - pt: od 9 do 17

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami prawnymi dotyczącymi powyższej oferty >>

Drukuj