Co zyskujesz?

W celu zmniejszenia ryzyka ataku internetowego, wyłudzenia lub kradzieży Twoich danych zainstaluj Bezpiecznie w Internecie i zapewnij sobie kompleksową ochronę.

 

 

Ochrona płatności i przelewów w Internecie przed kradzieżą lub wyłudzeniami

Ochrona plików oraz danych przed atakami hakerów czy wirusów

Wsparcie ekspertów z CyberPomocy w sytuacji wycieku informacji prywatnych (+48 22 104 40 66)

Funkcja pełnej prywatności w sieci dzięki VPN

Szyfrowane przechowywanie haseł i zaawansowany antywirus

Opcja ochrony dzieci w sieci dzięki limitom czasu spędzanego przed ekranem oraz filtrom nieodpowiednich treściJak zainstalować?

Jak zainstalować?
Zaloguj się
Kliknij przycisk „Zaloguj” Do logowania użyj danych z e-maila, który otrzymałeś z adresu @f-secure.com o tytule „Witaj w usłudze Bezpiecznie w Internecie!” lub z smsa jeżeli podałeś numeru telefonu przy zakupie usługi.
Problem z hasłem?
Jeżeli nie możesz znaleźć maila i danych do logowania skorzystaj z adresu e-mail, który używasz do korespondencji w sprawie usług PKO Finat i odzyskaj hasło.
Po zalogowaniu
Zdecyduj czy chcesz chronić urządzenie, na którym właśnie się zalogowałeś/aś czy inne. Możesz wskazać np.: komputer, telefon lub tablet. Urządzenie może należeć do Ciebie lub innej znanej Ci osoby.
Rozpocznij pobieranie aplikacji
Możesz zainstalować aplikację na urządzeniu, z którego korzystasz lub na urządzeniu znanej Ci osoby. W tym wypadku wyślij link mailem (podaj adres e-mail osoby, która ma odebrać licencję) lub sms (podajesz numer telefonu).
Kliknij w link
Na adres e-mail lub sms’em przyjdzie wiadomość z linkiem. Należy kliknąć w link i pobrać plik instalacyjny.