Najważniejsze zalety

 

Platforma daje Ci różne modele płatności, w tym jednorazową i cykliczną oraz sprzedaży – pojedynczo lub w pakiecie

Klienci PKO Banku Polskiego zyskują dostęp do wybranych produktów lub usług Twojej firmy w swoim serwisie internetowym iPKO i aplikacji mobilnej IKO

Żeby podłączyć się do platformy, wystarczy zawrzeć z nami umowę i zintegrować się z naszym uniwersalnym API

Jaka jest rola PKO Finat?

•    PKO Finat jest właścicielem Platformy usług dodatkowych i pośredniczy pomiędzy PKO Bankiem Polskim, a Twoją firmą. Dostarcza Ci prosty i przetestowany mechanizm, obsługuje proces zakupowy, rozliczenia i płatności cykliczne.
•    Na potrzeby realizacji usługi możemy przekazać do Twojego systemu dane wprowadzane przez Klientów PKO Banku Polskiego w czasie zakupu.

 


 

Zgłoś swoją propozycję

  • Udostępniając w formularzu swój adres e-mail oraz/lub nr telefonu i klikając „wyślij” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od PKO BP Finat sp. z o.o. informacji handlowych na podany adres e-mail oraz dodatkowo na nr telefonu (jeśli go podałeś) Zgody te możesz w każdej chwili wycofać.

    Administratorem danych udostępnionych w formularzu „Zapytaj o ofertę” jest PKO BP Finat sp. z o.o., który będzie przetwarzał dane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie dotyczące oferty, co będzie wiązało się z przedstawianiem treści marketingowych (ofert PKO Finat). Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na temat przetwarzania danych dostępnych jest tutaj.