Radca prawny z dużym doświadczeniem w instytucjach finansowych, w których zarządzał ryzykiem prawnym, Compliance, AML oraz ryzykiem operacyjnym i bezpieczeństwem danych.

Z PKO Finat związany od 2012 roku piastując stanowisko Dyrektora Departamentu Prawnego i Compliance. Zrealizował wiele projektów związanych z wdrażaniem i dostosowaniem do wymogów regulacyjnych organów nadzoru w działalności instytucji finansowych.

Wcześniej związany z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, gdzie odpowiadał m.in. za restrukturyzację kluczowych sektorów gospodarki. Reprezentował stronę rządową w pracach komisji parlamentarnych w zakresie ustaw restrukturyzacyjnych oraz współtworzył rozwiązania legislacyjne.

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie zaangażowany w działalność szkoleniową aplikantów radcowskich.

Ukończył wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku prawo oraz podyplomowe studia z zakresu rachunkowości i finansów przedsiębiorstwa w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Współautor komentarzy do ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych wydanych przez Wolters Kluwer oraz autor wielu artykułów publikowanych m.in. w Rzeczpospolitej, Gazecie Prawnej oraz wydawnictwie CH Beck.