Przebieg procesu rekrutacyjnego w 5 krokach:

1.    Aplikacja
Ofertę pracy znajdziesz w zakładce AKTUALNE OFERTY PRACY. CV wyślij na skrzynkę e-mail: rekrutacja@finat.pl dopisując w polu "Temat" wiadomości numer referencyjny podany w ogłoszeniu.

2.    Analiza dokumentów
Wszystkie przesłane do nas dokumenty aplikacyjne trafiają do rekruterów koordynujących dany proces.  CV jest analizowane pod kątem profilu zawodowego kandydatów, doświadczenia i stawianych wymagań. Jeśli odpowiadają wymogom projektu który realizujemy – kontaktują się z Tobą telefonicznie i umawiają Cię na spotkanie. Jeżeli aktualnie nie mamy dla Ciebie żadnej propozycji zachowujemy je w naszej bazie danych. Gdy pojawi się projekt zbieżny z Twoimi kwalifikacjami i preferencjami – od razu poinformujemy Cię o tym telefonicznie lub mailowo.

3.    Rozmowa kwalifikacyjna
Podczas rozmowy będziemy chcieli poznać Ciebie, Twoje kwalifikacje i preferencje, porozmawiać o dotychczasowym doświadczeniu zawodowym i planach zawodowych. Zweryfikujemy wiedzę z zakresu potencjalnych projektów. Przedstawimy szczegóły projektu i możliwości jakie może nieść za sobą współpraca. Jeśli przejdziesz rozmowę pozytywnie zostaniesz zarekomendowany naszemu klientowi, który ponownie zweryfikuje Twoje CV wraz z przesłanym raportem po interview.

4.    Rozmowa z klientem
Kolejnym etapem jest rozmowa z naszym klientem na temat projektu. W trakcie rozmowy może zostać zastosowana metoda weryfikacji Twoich umiejętności jak test wiedzy / umiejętności.

5.    Zakończenie procesu rekrutacji
Każdy kandydat, biorący udział w rozmowach rekrutacyjnych, otrzyma informację zwrotną dotyczącą wyniku procesu rekrutacyjnego w formie mailowej lub telefonicznej.


Jak napisać CV?

Elementy stałe dokumentów aplikacyjnych:

- Dane personalne: imię i nazwisko, aktualny numer telefonu, ew. dodatkowo: adres (korespondencyjny).
- Doświadczenie zawodowe: przy każdej pracy wskaż okres zatrudnienia, nazwę stanowiska i zakres obowiązków.
- Wykształcenie: Napisz, jakie ukończyłeś szkoły / uczelnie, jakie masz wykształcenie.
- Szkolenia i dodatkowe kwalifikacje: np. uzyskane uprawnienia, znajomość języków obcych, umiejętności techniczne.

Drukuj