Wyróżnienie w plebiscycie Cashless

W styczniu 2021 r. usługa Płatności za przejazd autostradą została wyróżniona przez czytelników w plebiscycie Cashless Pay 2020. Autorska technologia PKO Finat udostpniona w aplikacji mobilnej IKO znalazła się w pierwszej piątce najciekawszych rozwiązań płatniczych.

 

Hit Roku 2020 Gazety Bankowej

Aplikacja iPPK została wyróżniona nagrodą HIT ROKU 2020 w konkursie Gazety Bankowej w kategorii „Ubezpieczenia i inne instytucje finansowe”.

W konkursie Gazety Bankowej ocenie podlegają rozwiązania i produkty informatyczne skierowane dla firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych oraz biur maklerskich, towarzystw funduszy inwestycyjnych i firm oferujących zarządzanie aktywami, oparte na nowych lub unowocześnionych rozwiązaniach programistycznych, których celem jest wsparcie lub ułatwienie obsługi klientów.

Aplikacja iPPK zajęła też II miejsce w konkursie Lider 2019 r.

HIT ROKU 2020.JPGLider IIm.JPG

 

Nagroda GPW 2018

PKO Finat został laureatem nagrody przyznawanej przez GPW w kategorii "Odbiorcy danych przetwarzanych GK GPW za największy wzrost wartości zamówień na produkty informacyjne GPW i BondSpot".

Nagroda jest efektem dynamicznego rozwoju PKO Finat, który w związku z przejęciem obsługi nowych Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych zwiększa popyt na dane dostarczane przez GK GPW. 

Nagroda GPW.JPG

 

100 Kobiet Biznesu 2017

Agnieszka Surmacka – Prezes Zarządu PKO Finat znalazła się w pierwszej dziesiątce rankingu Pulsu Biznesu „100 Kobiet Biznesu” w kategorii dużych przedsiębiorstw.

O miejscu w rankingu zdecydowała kondycja finansowa firmy, którą zarządza laureatka. Od momentu obejmowania stanowiska Prezesa Zarządu przez Agnieszkę Surmacką w 2010 roku zysk netto PKO Finat wzrósł z poziomu 100 tys. zł do 40 mln zł. Zdecydowanie rozbudowana została również oferta biznesowa spółki.

 

Gazele Biznesu 2015

PKO Finat po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów ogólnopolskiego rankingu „Gazele Biznesu”, który prezentuje najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. O miejscu firmy-laureata na liście rankingowej, decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (2014, 2013, 2012).

 

Gazele Biznesu 2012

Dziennik „Puls Biznesu” potwierdził przynależność PKO Finat do elitarnego klubu Gazeli Biznesu – grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

 

Lider Informatyki Instytucji Finansowych 2009

systemy informatyczne stworzone i wykorzystywane przez PKO Finat spotkały się z uznaniem i stały się przyczynkiem do otrzymania przez PKO Banki Polski S.A. zaszczytnego tytułu "Lidera Informatyki Instytucji Finansowych 2009" przyznawanego przez „Gazetę Bankową”. Nagroda została przyznana w kategorii „Systemy Transakcyjne”.

Zdobycie tej nagrody jest dla nas potwierdzeniem słuszności wybranych rozwiązań i motywacją do dalszego rozwoju naszych produktów. To dla dobra naszych obecnych i przyszłych  Klientów chcemy stale doskonalić i rozszerzać funkcjonalność naszych systemów, aby oferować rozwiązania technologiczne i usługi na najwyższym poziomie.

 

Statuetka oraz dyplom za wysoką jakość pracy

Statuetka oraz dyplom za wysoką jakość pracy, efektywność działania oraz przyjazną kulturę kooperacyjną.

 

Rozwiązania dla najlepszych

ISCG Sp. z o.o. uznała, że system apl.finat.pl jest BEZPIECZNY i gwarantuje POUFNOŚĆ informacji powierzonych przez klientów. Badania przeprowadzono przy użyciu metodyk: OWASP, CoBiT, CERT oraz NIST.

Drukuj