Doświadczony zarządzający, z silnymi kompetencjami na stanowiskach kierowniczych w instytucjach finansowych oraz w podmiotach wspierających je operacyjnie.

W latach 2017 - 2024 roku wspierał w roli zarządczej spółki z sektora fintech i IT. Doradzał powstającym i rozwijającym się firmom w opracowywaniu modeli operacyjnych i biznesowych. Konsultant dla inwestorów międzynarodowych zgłaszających chęć wejścia na rynek polski z usługami finansowymi.

Przez 12 lat do 2017 roku pełnił role zarządcze oraz operacyjne, w tym funkcję Wiceprezesa Zarządu PKO Finat. Był jednym z głównych twórców systemu informatycznego agenta transferowego, który stanowi trzon operacyjny PKO Finat obsługując największe TFI w Polsce. Program otrzymał nagrodę za najlepszy system transakcyjny w Polsce w 2009 roku przyznawany przez Gazetę Bankową.

Wcześniej, związany był również z Citigroup oraz UBS jako nadzorujący procesy operacyjne i przepływy pieniężne w spółkach pełniących funkcje agenta transferowego dla największych TFI na rynku polskim oraz funduszy inwestycyjnych w Luksemburgu.

Jako menadżer poszukujące optymalnych i efektywnych rozwiązań wykraczających ponad status quo.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlu i Prawa o kierunku Bankowość oraz Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw oraz ICAN Strategic Leadership Academy™