2019-04-17

Od dziś klienci banku korzystający z bankowości elektronicznej iPKO mogą szybko, bez wychodzenia z domu zakupić karty podarunkowe i wymienić je na subskrypcje lub usługi dostępne na wybranych platformach takich jak: Google Play, PlayStation, Xbox, Nintendo, Spotify, Netflix i Microsoft. Taka forma doładowania pozwala niemal natychmiast słuchać muzyki, oglądać filmy czy korzystać z dostępnych gier czy programów.

- Chcieliśmy dostarczyć klientom iPKO rozwiązanie, które odpowie na potrzebę szybkiego i wygodnego dostępu do wybranych usług w sieci. Dzięki kartom podarunkowym online  możemy z nich korzystać w dowolnym wybranym przez nas momencie a cała transakcja  realizowana jest w bezpiecznym środowisku konta iPKO - powiedziała Agnieszka Surmacka - Prezes PKO Finat.

Aby kupić kartę podarunkową w serwisie iPKO wystarczy zalogować się do konta i wejść w zakładkę „Doładowania” i wybrać „Karty podarunkowe”. Następnie określić kwotę doładowania i zatwierdzić ją kodem jednorazowym. Na wskazany w formularzu adres e-mail zostanie wysłana karta z kodem doładowującym.

Usługę sprzedaży kart podarunkowych z kodami doładowującymi w iPKO świadczy PKO Finat.

Więcej informacji na www.pkobp.pl